Mgr. Petra Krtičková

Jmenuji se Petra Krtičková. Titul Magistr fyzioterapie jsem získala na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Medicínský směr mi nicméně určila již střední škola, obor farmaceutický laborant. Zde jsem získala rozhled v možnostech bylinné léčby, účinku léků a jejich možné vzájemné kombinace. K rozvoji ve fyziopterapii přispělo studium v zahraničí i zahraniční stáž a následná praxe v zařízeních ambulantního, nemocničního i lázeňského typu. Nyní pracuji na seberozvoji v oblastech sportovní fyzioterapie, diagnostiky a psychologie člověka.
 

„Slunce v paprscích svého kola vidí jen ten, kdo jím sám pohybuje…“

Hans Blickensdörfer

 

Pic

 

Mgr. Veronika Andová

Jmenuji se Veronika Andová. V letech 2011 – 2016 jsem studovala obor fyzioterapie na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Studium zde jsem ukončila magisterským titulem. Zkušenosti v oboru jsem získala v nemocnicích (lůžková oddělení - JIP, ARO), LDN, domovech s pečovatelskou službou a na ambulancích. 
V rámci svého osobního rozvoje jsem absolvovala instruktorský kurz trenéra jógy II. třídy a nyní působím jako její lektor se zaměřením na seniory. Jógu využívám též v prevenci a léčbě pohybového aparátu. Zaměřuji se zejména na terapii bolestí zad, ale pomohu Vám také s hledáním řešení jiných obtíží.
 
 Pic