Sportovec ve formě

Po individuální konzultaci připravím komplexní plán pro sportovce se zaměřením na eliminaci sportovních zranění, prevenci a zvýšení výkonnosti.

Škola ve formě

Po individuální konzultaci připravím komplexní plán školu se zaměřením na eliminaci svalových dysbalancí žáků. Formou praktických ukázek a přednášek ve třídě. Pravidelné lekce zdravotního cvičení. Nabídka fyzioterapie a masáží pro zaměstnance školy.

 

Firma ve formě

Pro firmy a jejich zaměstnance nabízím ergonomické poradenství přímo na pracovišti. Jedná se o individuální diagnostiku držení těla při práci, nastavení pracovního prostředí co nejoptimálněji z hlediska prevence potíží s pohybovým systémem, nácvik správného sedu (nebo jiné pracovní pozice), dodržování zásad Školy zad a nácvik kompenzačního cvičení dle individuálních potřeb klienta. Také Vás naučím efektivněji relaxovat a zbavit se tak stresu. 
Obdarujte svého zaměstnance či kolegu masáží nebo mu pomozte rozhýbat tělo a vrátit ho do formy! Ceny dle individuální dohody.

Těhulka ve formě

Program na míru pro těhotné. Cvičení pro udržení ženy v dobré kondici před porodem, po porodu. Aktivace pánevního dna, prevence inkontinence. Případná péče o jizvu po císařském řezu.