Sportovec ve formě

Po individuální konzultaci připravím komplexní plán pro sportovce se zaměřením na eliminaci sportovních zranění, prevenci a zvýšení výkonnosti.

Dlouhodobě spolupracuji se sportovci na nejvyšší úrovni (reprezentační týmý silniční cyklistiky - Německa, Švýcarska, Rakouska, Bora- Hansgrohe a další). 

Poskytuji i služby v oblasti individuálního nastavení posedu na kole systémem Retül bike fit či zhotovení stélek do sportovní i vycházkové obuvi na míru.

 

 


Firma ve formě

Pro firmy a jejich zaměstnance nabízím ergonomické poradenství přímo na pracovišti. Zefektivníte tak vaši práci a konečně přestanete řešit bolavá záda! 

Díky workshopu se naučíte mnoho ergonomických tipů a triků pro vaše pracovní prostředí. Pomohu s individuálním nastavaním držení těla při práci, projdeme detailně nastavení pracovního prostředí co nejlépe z hlediska prevence potíží vašeho těla. Vyladíme spolu správný sed (nebo jiné pracovní pozice), ukáži vám kompenzační cvičení. Také vás naučím efektivněji relaxovat a zbavit se tak stresu. 
Lze také kombinovat s masážemi pro vaše zaměstnance!

 

 

 

Škola ve formě

Po individuální konzultaci připravím komplexní plán pro školu se zaměřením na eliminaci svalových problémů žáků. Formou praktických ukázek a přednášek ve třídě. Dále lekce kompenzačního cvičení. Nabídka fyzioterapie a masáží pro zaměstnance školy.

 

Program na míru pro těhotné. Cvičení pro udržení ženy v dobré kondici před porodem, po porodu. Aktivace pánevního dna, prevence inkontinence. Případná péče o jizvu po císařském řezu.

Řeším i obtíže s otěhotněním osvědčenou metodou Ludmily Mojžíšové