Sportovec ve formě

Po individuální konzultaci připravím komplexní plán pro sportovce se zaměřením na eliminaci sportovních zranění, prevenci a zvýšení výkonnosti.


Firma ve formě

Pro firmy a jejich zaměstnance nabízíme ergonomické poradenství přímo na pracovišti. Workshop zahrnuje mnoho ergonomických tipů a triků pro vaše pracovní prostředí. Jedná se o individuální diagnostiku držení těla při práci, nastavení pracovního prostředí co nejoptimálněji z hlediska prevence potíží s pohybovým systémem, nácvik správného sedu (nebo jiné pracovní pozice), dodržování zásad Školy zad a nácvik kompenzačního cvičení dle individuálních potřeb klienta. Také Vás naučíme efektivněji relaxovat a zbavit se tak stresu. 
Obdarujte svého zaměstnance či kolegu masáží nebo mu pomozte rozhýbat tělo a vrátit ho do formy!

Kalkulace ceny dle individuální dohody.

Škola ve formě

Po individuální konzultaci připravíme komplexní plán pro školu se zaměřením na eliminaci svalových dysbalancí žáků. Formou praktických ukázek a přednášek ve třídě. Dále lekce zdravotního cvičení. Nabídka fyzioterapie a masáží pro zaměstnance školy.

Program na míru pro těhotné. Cvičení pro udržení ženy v dobré kondici před porodem, po porodu. Aktivace pánevního dna, prevence inkontinence. Případná péče o jizvu po císařském řezu.

Řešíme i obtíže s otěhotněním osvědčenou metodou Ludmily Mojžíšové